06:38 08 października 2024 Imieniny: Brygidy, Laurencji

Newsroom24 Głos Ludu, informacje czytelników
Marek Wieczorek - trener | 2024-10-07 14:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Znakomity występ olsztynian na XIV Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa

Olsztynianiena turnieju w Ciechanowie (fot. archiw. OKKK) | Więcej zdjęć »

W sobotę (5.10) Olsztyński Klub Karate Kyokushin (OKKK) wziął udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa. W zawodach rywalizowało 301 zawodników z 28 klubów z całej Polski. OKKK reprezentowało 52 zawodników, którzy zdobyli łącznie 39 medali: 11 złotych, 8 srebrnych i 20 brązowych. To znakomite osiągnięcie zapewniło klubowi 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Medale w konkurencji KATA zdobyli:

» Antoni Harpak - złoto
» Zuzanna Dąbkowska - złoto
» Sandra Gajko - złoto
» Nela Paszkowska - srebro

W konkurencji TEAM KATA złoto zdobyli: Antoni Harpak, Nela Paszkowska i Zuzanna Dąbkowska.

» Wiktoria Bednarek

Antoni Harpak, który zdobył złoto w trzech konkurencjach, został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Turniej był doskonałym sprawdzianem przed nadchodzącym Pucharem Europy w Katowicach. Klub składa podziękowania trenerom za przygotowanie zawodników oraz rodzicom i opiekunom za pomoc w organizacji oraz partnerowi klubu, Firmie Toyota Olsztyn Mir-Wit, za nieustające wsparcie.